KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15406354
nr 1540 6354
Andrzej Tomaszewski, Stilleben. Signerad, daterad 1989. Olja på duk, 23x32 cm, yttermått inklusive ram: 37x47 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 15 maj 2023
kl 21:02:01
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr
450 kr
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr
900 kr
900 kr (Budbetjänt)